Настройка фортепіано і рояля

Музиченко
Володимир Анатолійович

Досвід роботи майстра - 20 років.

Настроєно більше 2 000 інструментів.

Відновленно 323 інструменти,
що вважались безнадійними.

 

Є запитання? Дзвоніть!

з 9 до 21, без вихідних

+38 (093) 77-65-199

настройка рояля

настроювач вищої категорії

 

настройка і ремонт фортепіано

В настройку інструмента входить:

 

 

 

1.Очищення інструмента

 

Очищення інструмента проводиться за необхідності, але не рідше ніш раз на 3-4 роки. Цей процес передбачає повну розбоку фортепіано, яку правильно може виконати лише фахівець. Пам'ятайте: пил, який накопичується під клавіатурою, при грі підіймається, і ви ним дихаєте.

 

 

2.Ремонт і регулювання

 

Для правильної роботи механіки, стабільної підтримки строю необхідний регулярний огляд з усуненням дрібних несправностей механіки та її ремонту. Як правило, до неправильної роботи клавіші або педалі, сторонніх призвуків ми досить швидко звикаєм і перестаєм звертати на це увагу, але треба пам'ятати - вчасно не усунена несправність різко скорочує термін служби окремих деталей механізму і всієї механіки в цілому.

 

 

3.Зміцнення строю

 

Вірбельбанк і вірбелі (кілки) Зміцнення строю (посадки вірбілів) - це ще одна операція, яка необхідна деяким інструментам. Як би добре не було налаштоване фортепіано, інструмент зі слабкою посадкою вірбелів розстроїться набагато швидше ніж будь-який інший.

 

 

4.Попередня (чорнова) настройка

 

Цей вид робіт необхідний у випадках, коли загальний стрій піаніно або рояля нижче стандартного на чверть тона і більше.

Відомо, що в фортепіано звучать натягнуті струни, які з часом ослабляються і тому інструмент розстроюється. Тоді і виникає потреба його настроїти. Щоб отримати звуки птрібної висоти, струни потрібно натягнути.

Навантаження при натягуванні струн викликає деформації корпусу. В процесі настройки кожна наступна настроювана струна, через додаткове навантаження, розстроює попередню. Чорнова настройка необхідна для того, щоб дати повне навантаження інструменту, тим самим домогтися стабільного строю. До того ж струни мають властивість розтягугуватися і потрібен час, щоб метал, з якого вони зроблені і вся конструкція корпусу, “звикли” до більшого навантаження.

 

 

5.Чистова настройка

 

Власне сама настройка. Її якість в великій мірі залежить від того, чи був підготовлений до неї інструмент, а якщо так, то наскільки якісно. А також, звісно, від кваліфікованості майстра. Як правило, вона не можлива без попереньої підготовки інструменту.

 

 

 

PS.Обійтися однією «чистовою» настройкою можна тільки у випадку, коли інструмент регулярно (не менше одного разу на рік) обслуговується майстром. Пам'ятайте: чим більша перерва між настройками, тим більший ризик обриву струн під час настройки. Чим більше струна ослабла, тим більше її потрібно натягнути, відповідно ризик обриву збільшується в рази.

 

Настройка фортепіано і рояля

ремонт і настройка фортепіано

 

Досвід роботи майстра - 20 років.

Настроєно більше 2 000 інструментів.

Відновленно 323 інструменти,
що вважались безнадійними.

 

Є запитання? Дзвоніть!

з 9 до 21, без вихідних

Музиченко
Володимир Анатолійович

8 (952) 244-33-43

настройка рояля